به سوی اصفهان...

سلام. خوبین؟

گفتم که دو تا تست زیست شناسی رو جابجا زده بودم. 

اصولا جابجا زدن زیاد برام پیش نمیاد خدا رو شکر، چون انقدر وسواس دارم که تو هر تست شماره ها رو چک میکنم که نکنه اشتباه بزنم. بعد از کنکور مرحله ی دوم که از روی پاسخ نامه درصدام رو حساب کردم، زیستو حدود 82 درصد زده بودم که با توجه به سختیش، درصد خوبی بود. هممون منتظر بودیم که دندانپزشکی دانشگاه تهران اسمم دربیاد. تا اینکه نتایج اومد و با کمال ناباوری و ناراحتی دیدم دندان اصفهان قبول شدم.

کارنامه ها رو که گرفتیم دیدم بعله!، درصد زیستمو زده 75 ! شستم خبردار شد که دو تا تستو جابجا زدم! واااای خداوندا! حالا چی کار کنیم با این مصیبت؟! من ته تغاری که یه اردوی یه شبه میرفتم، شبش بغض میکردم و از تمام رفتارهای بدی که با مامان عزیزم کرده بودم، توبه میکردم، حالا چجوری باید 6-5/5 سال میرفتم اصفهان؟ اونم اصفهان، شهری که اون وقتا اصلا دوسش نداشتم!

هیچی دیگه، گفتم ببین، انقد شوخی کردم و گفتم اصفهان قبول میشم، آخرش افتادم اصفهان!

دیگه مکانیزمای دفاعی خاتواده در جهت دلداری و امیدواری دادن به من و مامان عزیزم فعال شد. میگفتن جابجا میکنیم و نمیذاریم اونجا بمونی. بلافاصله برادرام تو دانشگاه تهران و شهید بهشتی و یادم نیست شاهد هم بود یا نه، اطلاعیه های دستنویسی رو که برادر بزرگ عزیزم با دستخط زیباش نوشته بود، زدن. تو اصفهان هم دوست برادرام که دانشجو بود، زحمت اطلاعیه ها رو کشید.

زمان ثبت نام، با برادر دومی و مامانم رفتیم اصفهان و کارهای ثبت نام رو با کمک همون دوست برادرام، که خداوند انشاا... خیرش بده انجام دادیم.

یک نفر پیدا شده بود برای جابحایی، آقا پسری که خودش دندان شهید بهشتی و خواهر دوقلوش پزشکی اصفهان قبول شده بود، اصفهانی بودن. خلاصه بعد از کلی نامه نگاری و این ور اون ور رفتن، درست نشد. این در حالی بود که یه هفته هم از شروع ترم گذشته بود و من هنوز به امید درست شدن جابجایی نرفته بودم اصفهان.

دیدیم این طوری معلوم نیست کار تا کی طول بکشه، قرار شد من برم و بقیه از تهران پیگیر باشن. این شد که با یک هفته تاخیر با مامان نازنینم، راهی اصفهان شدم...

/ 5 نظر / 17 بازدید
ورامین نامه

سلام وقت بخیر وبلاگ خوبی داری خوشحال میشم به سایت ما هم سری بزنی هم تو وبلاگت لینکش کنی تا دیگران بیشتر با شهر ما آشنا بشن هم توش عضو بشی و از امکاناتش استفاده کنی

امير

شما دكتري واقعا؟ دكتر واقعي ديگه يا دكتري از اون دكترها كه توو مملكت ريخته؟

محیصا

عزیزم پس دکتر سحر که میگن شمایی[چشمک]

Bahar $ Zahra

سلام وبلاگ شما هم جالبه!!! اگه با تبادل لینک موافقی .خبر کن!!